Upozornění !

V době PRO NEMOCNÉ choďte opravdu JEN S NEMOCNÝMI dětmi, v době vyhrazené PRO ZDRAVÉ se zdravými dětmi JEN PODLE POZVÁNÍ !!! Občas jsme dělaly výjimku, že když jste s něčím běžným přišli v době, kdy jste neměli, tak jsme to nějak udělaly a dítě prohlédly. Nyní to dělat nebudeme. Kdo přijde neohlášený v době pro zdravé, nevezmeme ho. Je potřeba, aby se pacienti nehromadili v čekárně, ale aby všichni chodili na časy, na které jsou pozváni. Na odběry choďte také jen podle konkrétní domluvy, ne volně, jak vás napadne (to se sice snažíme dělat již dávno, ale ne každý to dodržuje). Naopak pokud potřebujete přijít s nemocným dítětem, nemusíte volat !!! Volejte jen když si s něčím nebudete jistí !!!
Takže shrnutí :

 1. S NEMOCNÝMI VOLAT NEMUSÍTE A CHOĎTE POUZE V DOBĚ PRO NEMOCNÉ !!!!
 2. ZDRAVÍ A MIMINKA NA PROHLÍDKY A OČKOVÁNÍ POUZE NA POZVÁNÍ, ODBĚRY KRVE TAKÉ JEN NA POZVÁNÍ
  Prohlídky a očkování pokračují běžně, očkování není důvod přerušovat. To, že se tu objevil nový virus, neznamená, že zmizely ty staré viry a bakterie a že dítě nemůže chytit černý kašel, spalničky, tetanus nebo pneumokokové onemocnění. Očkování i podle expertů na očkování není nutno odkládat, spíše naopak, je potřeba pokračovat podle doporučeného schématu, aby mělo správný účinek. Ale samozřejmě závisí na situaci. Kdyby byl někdo v rodině nemocný atd., tak se samozřejmě raději s očkováním počká, ale to tak stejně děláme i běžně.
  Když budete něco potřebovat nebo vám něco nebude jasné, volejte nebo pište mail či SMS. Návštěvy nemocných dočasně z důvodu COVIDu ruším, navštěvuje pouze miminka, která jsou propuštěna z porodnice.
  M. Slámová
  Přijímáme nové pacienty pouze z Železného Brodu a blízkého okolí.
  Z Turnova, Jablonce nad Nisou a Semil už nové pacienty nepřijímáme !
  Těšíme se na vás.
  MUDr. Monika Slámová
  Martina Egertová – dětská sestra